Hasičský ples 19. 2. 2016

19. 2. 2015 se konal již čtvrtý ročník tradičního Hasičského plesu.

Na letošní rok se nám podařilo vyprodat všechnu dostupnou kapacitu KD Dukla. Celý ples zahájil starosta SDH Jiří Chmelík svým proslovem, po kterém následovalo udílení nejvyššího ocenění, které starosta SDH může udělit - Záslužné medaile SDH Svítkov-Popkovice.

Touto medailí byli oceněni: Ing. Jan Řehounek náměstek primátora města Pardubic, Ing. Helena Dvořáčková náměstkyně primátora města Pardubic, Ing. arch. Jaroslav Menčik radní města Pardubic a starosta MO I, Mgr. Miluše Horská místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR, mjr. Bc. Pavel Vavrouš velitel centrální stanice Pardubice, Zdeněk Král za společnost EN servis, Ing. Pavel Hovorka za společnost Hovorka-oceňování společností, Ing. Věra Laurynová zastupitelka města Pardubic za společnost Lauryn v.o.s., Ing. Leoš Kvapil předseda představenstva za Pardubický pivovar a. s., Lenka Naštická vedoucí mládeže SDH Svítkov-Popkovice a Hana Šmejkalová za letiště EBA.

Následovalo slovo náměstka primátora, po kterém nám tři taneční páry ukázaly akrobatický rock and roll. Pro zpestření jsme uspořádali soutěž o ceny, kde se o výhru pokusilo třináct párů tančících s balonkem mezi čely. Příjemný večer zakončilo losování bohaté tomboly a rozkrojení krásných dortů, pro sladké občerstvení všech hostů plesu. Po celý večer nás doprovázela a k tanci skvěle hrála kapela EXPRESS.

Rádi bychom poděkovali všem hostům plesu za skvělou atmosféru, kapele, pořadatelům, sponzorům a Dopravnímu podniku města Pardubic za podporu dopravy našich hostů na ples i z plesu.

Těšíme se naviděnou v KD Dukla 17. 2. 2017 na pátém Hasičském plese!

SDH Svítkov - Popkovice