Den IZS a pálení čarodějnic 29. 4. 2016

29. 4. 2016 se již po čtvrté konal Den IZS a pálení čarodějnic.

Celá akce byla pod záštitou ministra obrany ČR Martina Stropnického, náměstka primátora města Pardubice Jana Řehounka a strasoty SDH Jiřího Chmelíka, kteří nás uctili svou návštěvou. Akce se zúčastnilo více než 3 000 lidí. Během odpoledne byl k vidění vrtulník Mi-2 z Centra leteckého výcviku, proběhly ukázky boje z blízka, kterou předvedli vojáci ze 14. pluku logistické podpory Pardubice, ukázka výcviku psů Vojenské policie z Velitelství Vojenské policie Tábor, vystoupení sportovního klubu Kid fit, a také zde byla ukázka vyproštění zraněné osoby při autonehodě a zásah hasičů při požáru osobního vozidla od Hasičů HZS Pardubice. Celé odpoledne si návštěvníci mohli prohlédnout také veškerou vojenskou, hasičskou, policejní i záchranářské techniku, která zde byla přítomna. Program zpestřila kapela Sabrage a EXPRESS. Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům za podporu akce, sponzorům, partnerům a zúčastněným složkám za ukázky jejich techniky a vybavení.