Lampionový průvod 28. 10. 2015

28. 10. 2015 náš sbor zorganizoval již třetí ročník lampionového průvodu. Letos byl průvod pod záštitou zastupitelek MO Pardubice VI paní Věry Laurynové a Kateřiny Bürgerové.

Na konci průvodu napříč Svítkovem, kterého se zúčastnilo více jak tisíc návštěvníků, byla v areálu Zlaté přilby k vidění ohnivá
show a po ní děti společně se starostou svítkovských hasičů Jiřím Chmelíkem odpočítali start krásného ohňostroje.

Velké dík patří městské policii za pomoc s organizací průvodu, náměstkyni primátora města Pardubic paní Heleně Dvořáčkové, dále bychom rádi poděkovali všem našim sponzorům: EN Servis, oceňování nemovitostí Hovorka, LAURYN v.o.s., FOTO Deky, AKREM, IMPAR Sublimace, Pivovar Pardubice, SPŠCH Pardubice a mediální partner Pardubice Živě.

Moc rádi jsme tento průvod zorganizovali a těšíme se na Vás zase příští rok při již čtvrtém ročníku Lampionového průvodu.

Na závěr bychom Vás rádi pozvali na naše nejbližší akce, a to 4. 12. 2015 na Mikulášskou konanou ve Svítkově u lékárny a na Hasičský ples, který se koná 19. 2. 2016 v Kulturním domě Dukla.

Foto: Marie Akšteinová SDH Svítkov-Popkovice

Lampionový průvod 28. 10. 2015