Oslava 100. výročí od založení HS Popkovice

Dne 24. srpna 2013 se uskutečnily oslavy 100. výročí vzniku od založení Hasičského sboru Popkovice. Této akce se zúčastnilo asi 300 návštěvníků, kteří si mohli zasoutěžit, shlédnout barmanskou show, ukázku bojového umění a vystoupení dudáka, který však nehrál klasické melodie, ale písně moderní tvorby a sklidil za to veliký potlesk návštěvníků.

Samozřejmě bylo k vidění hasičské auto s jeho vybavením a děti si mohli vyzkoušet, jak se hasí opravdový požár.

Tuto akci navštívil také radní MO Pardubice VI a zastupitel města Pardubic pan Milan Chmelař a předseda hokejbalového oddílu Svítkov Stars Martin Bulva, kteří se starostou SDH Jiřím Chmelíkem nakrojili slavnostní dort a popřáli hasičům mnoho úspěchů do dalších let.

Bouřlivé oslavy trvaly až do pozdních ranních hodin a sklidily pochvaly od návštěvníků, kteří byli nadšení, že se ve Svítkově konečně něco děje.

Akci podpořil Pardubický kraj a úřad MO Pardubice VI.

Více fotografií akce ZDE

Fotografie z akce