Pozvánka na den IZS a pálení čarodějnic

SDH Svítkov - Popkovice Vás zve na den IZS a pálení čarodějnic. Dne 30. 4. 2015 od 15:00 na hasičské louce!

Pod záštitou místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horské, ministra obrany ČR Martina Stropnického, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a primátora města Pardubic Martina Charváta.

Těšit se můžete na ukázku vojenské techniky, městské policie, hasičské techniky a záchranné služby. Připraveny jsou ukázky boje od armády ČR, zásah vojenské policie, ukázka hasičů, nebo například vystoupení místní skupiny dětí "KIDFIT".

Nejhezčí masky čarodějnic budou oceněny!

K tanci a poslechu bude hrát kapela EXPRESS.

Pro děti špekáček zdarma! (omezené množství)

Akci pro Vás připravuje SDH Svítkov-Popkovice a 14. pluk logistické podpory Pardubice.

ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ PŘISTANE VRTULNÍK!

Na to vše se můžete těšit dne 30. 4. 2015 na hasičské louce v Popkovicích (vedle benzínky LukOil - ulice Dubová)

VSTUP ZDARMA

Těšíme se na Vaši návštěvu.

SDH Svítkov-Popkovice