Tradiční Hasičský ples 2018

Tradiční Hasičský ples již po šesté
Dne 16. 2. 2018 se konal šestý Tradičního Hasičského plesu a opět se nám podařilo vyprodat velký sál v DK Dukla.

Zahájení tradičního plesu se ujal starosta SDH Jiří Chmelík a jeho náměstek doc. Ing. Vladimír Pejchal PhD. Na úvod starosta SDH poděkoval všem hostům za jejich zájem o hasičský ples a o celkové dění kolem dobrovolných hasičů. Starosta v rámci svého uvítacího projevu nezapomněl pozvat občany na další akce, které sbor pořádá, z nichž nejbližší, Den IZS a pálení čarodějnic, se bude konat 30. 4. 2018 na Dostihovém závodišti.
Po slavnostním zahájení následovalo udílení Záslužných medailí SDH Svítkov – Popkovice. Medaile je nejvyšším oceněním, které starosta SDH může sám udělit. Medaili si z rukou první místopředsedkyně senátu ČR Miluše Horské, náměstkyně primátora statutárního města Pardubice Heleny Dvořáčkové a starosty SDH Jiřího Chmelíka odnesli osobnosti města Pardubic a někteří členové SDH za svou obětavou práci pro občany a dobrovolné hasiče. Po slavnostním aktu byl ples zahájen.
K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Relax. Po první hodině plesu následovala ukázka standardních a latinských tanců taneční Klub LIFE Pardubice. Další vystoupení na sebe nenechalo dlouho čekat a hned po dalším kole tanečního maratonu následovalo vystoupení mistrů světa ve Footbagu (hakisaku) a Fotbal Freestyle. Jejich vystoupení bylo plné vzrušení a napětí a rovněž sklidili aplaus od všech návštěvníků plesu.
Pomalu se ples blížil k velice očekávanému okamžiku, jímž bylo tradiční slosování vstupenek, které díky štědrým dárcům bylo opět bohaté a sešlo se tak více než sto hodnotných cen. Za zmínku stojí mobilní telefon, tablet, hodnotné dárkové koše plné potravin a spousty dalších cen. Po oblíbené losovačce následovala volná taneční zábava až do ranních hodin. Pro pohodlí hostů byla zajištěna autobusová doprava od Dopravního podniku města Pardubic, za což jim patří velké poděkování.
„Tradiční ples se nesl opět v duchu pohody a zábavy pro naše přátele,“ poznamenal na závěr starosta SDH Jiří Chmelík.
(foto uloženo u SDH)
SDH Svítkov-Popkovice

 

Více fotografií naleznete na: https://www.facebook.com/pg/SborDobrovolnychHasicuSvitkovPopkovice/photos/?tab=album&album_id=1828596513820016

Facebook

Aktuality