Víkend plný zážitků

Máme za sebou víkend plný zážitků. V sobotu 28. 3. 2015 se naši mladí hasiči sešli, aby společně vynesli, zapálili a shodili do vody vlastnoručně vyrobenou Morenu.

Počasí nám celkem přálo, ale jen do té doby než jsme dorazili na rosický most. Díky silnému větru Morena odolávala zapálení, ale vše se nakonec podařilo a byla shozena z mostu dolů. Nyní nám zbývá už jen doufat, že si s sebou tu zimu odnesla a bude konečně hezké a teplé jaro.

Poté jsme se sešli ještě jednou v neděli 29. 3. 2015 a šli jsme se podívat na pardubické letiště na americké vojáky a jejich techniku. Děti si mohli veškerou techniku prohlédnout, prozkoumat auta a vyfotit se s vojáky. Ačkoli nám počasí nepřálo a zmokli jsme, tak věřím, že jsme si každý odnesli plno nezapomenutelných zážitků.