Posvícenské odpoledne s hasiči již potřetí ve Svítkově

5. 9. 2015 již potřetí uspořádali svítkovští hasiči veřejné posvícenské odpoledne.

Díky podpoře Pardubického pivovaru zavítalo poprvé do Svítkova i letní kino a návštěvníci posvícení se tak mohli těšit na večerní promítání. Naši hasiči si připravili ukázku činnosti složek IZS při dopravní nehodě s vyproštěním zraněné osoby, kterou shlédlo několik stovek návštěvníků. Pro děti byly připraveny různé soutěže, atrakce a od 16té hodiny opékání špekáčků.

Z rukou pana náměstka primátora statutárního města Pardubice Ing. Jana Řehounka si naši malí i velcí hasiči převzali věcné dary.

Celou akci podpořila příjemná hudební produkce a lahodné občerstvení. Pardubický pivovar věnoval u příležitosti 125. výročí piva Porter degustační pivo pro návštěvníky, které zpříjemnilo čekání na promítání letního kina.

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří podpořili tuto akci, jmenovitě: Pivovar Pernštejn, pivo Porter, Letní kino Pernštejn, město Pardubice, Impar sublimace, Akrem, Mountfield, Pardubice živě a JTEKT.

SDH Svítkov-Popkovice

Posvícenské odpoledne s hasiči 5. 9. 2015